Menu
Your Cart

Wii U


Wii U Консоль 32гб Чорна #924 | Wii U
New Продано
Brand: Wii U Model: Wii U Console 32GB Black #924 / Wii U
Wii U Консоль 32гб #924 / Wii UНомер: 924 (консоль)Стан консолі: 6/10Пам'ять: 32гб консольКолір: чорнийБлок живлення консолі: ні, продається окремоВідео кабель: ні, продається окремоОригінальна коробка: ніДодаткові аксесуари: ніПрошивка:  такУстановл..
1300грн.
Wiimote Віімот Пульт Оригінал Білий (Дефект) | Wii
New -17 % Продано
Brand: Wii Model: Wiimote White 13 / Wii
Wiimote Віімот Пульт Оригінал Білий (Дефект) |Wii Основний контроллер для консолі Wii. Не працюють кнопки *+* і включення!!!Тому деякі функції, в яких ці кнопки використовуються ви включити не зможете. На кнопку включення увагу можна не звертати, так як пульт включається будь якою іншою кн..
100грн. 120грн.
Нунчак Неоригінал Білий | Wii
New Продано
Brand: Wii Model: Nunchack Non Official White / Wii
Нунчак Неоригінал Білий | WiiСтан: ВВсе працює, як повинно. Має сіру вставку, як і один з пультів в попередіх товарах. ..
20грн.
Wiimote Віімот Пульт Неоригінал | Wii
New Продано
Brand: Wii Model: Wiimote 12 / Wii
Wiimote Віімот Пульт Неоригінал / WiiОсновний контроллер для консолі Wii. Кнопка 1 не працює, кнопка 2 не перевірена!!! Все інше працює добре. ..
40грн.
Wiimote Віімот Пульт Неоригінал Рожевий | Wii
New Продано
Brand: Wii Model: Wiimote 11 / Wii
Wiimote Віімот Пульт Неоригінал Рожевий / WiiОсновний контроллер для консолі Wii. Іржа на контактах в батарейному відсіку!!! Працює все добре. ..
40грн.
Кабель Компонентний Неоригінал | Wii
-20 %
Brand: Wii Model: Кабель Компонентний Неоригінал / Wii
Кабель Компонентний Неоригінал / WiiСтан: користованийКабель для ігрової консолі Wii. Користований, але в хорошому робочому стані...
120грн. 150грн.
Wiimote Віімот Пульт Оригінал Білий Пара (Не Робочі) | Wii
-20 % Продано
Brand: Wii Model: Wiimote White Pair 10 / Wii
Wiimote Віімот Пульт Оригінал Білий Пара (Не Робочі) / WiiОсновний контроллер для консолі Wii. Іржа на контактах в батарейному відсіку і знизу на одному!!!Пульти зовні в хорошому стані. Під відсіком батарей ржу видно. Пульти не включаються і на батарейки не реагують. Тільки під ремонт..
120грн. 150грн.
Набір Аксесуарів Ракетка І Руль | Wii
Продано
Brand: Wii Model: Wii Accessories Set 1 / Wii
Набір Аксесуарів Ракетка І Руль / Wii 2 аксесуари для віі. Неоригінал, але хорошої якості і в доброму стані. В ракетку можна вставити 2 ААА батарейки для включення синьої підсвітки по колу...
40грн.
Wiimote Віімот Пульт Оригінал Білий Пара (Уцінка) | Wii
Продано
Brand: Wii Model: Wiimote White Pair 9 / Wii
Wiimote Віімот Пульт Оригінал Білий Пара (Уцінка) / WiiОсновний контроллер для консолі Wii. Іржа на контактах в батарейному відсіку!!!Пульти зовні в хорошому стані. Під відсіком батарей трохи ржу видно. Нічого критичного, все працює добре і сигнал не пропадає...
400грн.
Нунчак Оригінал З Адаптером Пара | Wii
Продано
Brand: Wii Model: Nunchuck Adapter Pair / Wii
Нунчак Оригінал З Адаптером Пара / Wii2 оригінальні нунчаки в хорошому стані. Білого кольору.  З ними в комплекті будуть 2 адаптери. Не маю уявлення, для чого вони. Нунчаки вставляються всередину. Також знизу до них підключаються ще 2 адаптери, схожі до моушн. Скоріш за все для вони для бе..
350грн.
Wiimote Віімот Пульт Неоригінал Рожевий | Wii
-60 % Продано
Brand: Wii Model: Wiimote 8 / Wii
Wiimote Віімот Пульт Неоригінал Рожевий / WiiОсновний контроллер для консолі Wii. Іржа на контактах в батарейному відсіку!!!Пульти зовні в нормальному стані. Під відсіком батарей трохи ржу видно. Нічого критичного, все працює добре і сигнал не пропадає.!!! НЕМА СТРІЛКИ В МЕНЮ!!! Тому можна..
40грн. 100грн.
Wii U Консоль 32гб #851-852 | Wii U
-8 % Продано
Brand: Wii U Model: Wii U Консоль 32гб #851-852 / Wii U
Wii U Консоль 32гб #851-852 | Wii UНомер: 851 (консоль) + 852 (геймпад з екраном)Стан консоль: 8/10Стан геймпад: 8/10Стилус: присутній (неоригінал)Пам'ять: 32гбКолір: чорнийБлок живлення консолі: так, з англійською вилкою, оригіналБлок живлення геймпаду: так, ..
4400грн. 4800грн.
Показано від 1 до 12 з 113 (всього сторінок: 10)