Menu
Your Cart

Playstation


Army Of Two | Ps3
Продано
Brand: Playstation 3 Model: Army Of Two / Ps3
Коли лихо епічних масштабів обрушується на Шанхай, Китай, Ріос і Салем виявляються прямо посеред всього цього - неправильне місце, невідповідний час, але відповідна команда. Ретельно організована серія загадкових катастроф тягне Шанхай на межу розорення, і тепер Армія Двійки повинна пробитися через ..
99грн.
Battlefield 1 | Ps4
Продано
Brand: Playstation 4 Model: Battlefield 1 / Ps4
Випробуйте світанок тотальної війни тільки в Battlefield 1. Прокладіть свій шлях через епічні битви, починаючи від напружених міських боїв в обложеному французькому місті до сильно захищених гірських фортів в італійських Альпах чи несамовитого битв в пустелях Аравії. Відкрийте для себе світ у війні ..
390грн.
Battlefield 3 | Ps3
Продано
Bioshock Infinite | Ps3
Продано
Brand: Playstation 3 Model: Bioshock Infinite / Ps3
У боргу перед неправильними людьми, оскільки він був на межі життя, ветеран американської кавалерії і тепер взяв рушницю, Букер Де-Вітт має тільки одну можливість витерти свою дошку. Він повинен врятувати Елізабет, загадкову дівчину, яка в тюрмі з дитинства і замкнена в літаючому місті Колумбія. Вим..
150грн.
Call Of Duty: Advanced Warfare | Ps4
Продано
Brand: Playstation 4 Model: Call Of Duty: Advanced Warfare / Ps4
З новою командою приходить дещо новий напрямок. Хоча Call of Duty: Black Ops II підштовхнув речі до найближчого майбутнього 2025 року, Advanced Warfare продовжує роботу. Гра ставить гравців у футуристичне спорядження Джека Мітчелла. Це майбутнє, де світ був спустошений глобальною атакою, а «Атлас», ..
390грн.
Call Of Duty: Ghosts | Ps4
Продано
Brand: Playstation 4 Model: Call Of Duty: Ghosts / Ps4
Call Of Duty: Ghosts / Ps4..
390грн.
Elder Scrolls V: Skyrim | Ps3
Продано
Brand: Playstation 3 Model: Elder Scrolls V: Skyrim / Ps3
Elder Scrolls V: Skyrim / Ps3..
150грн.
Fifa 16 | Ps4
Продано
Brand: Playstation 4 Model: Fifa 16 / Ps4
FIFA 16 впроваджує революцію. Тепер відтворюйте гострі, гострі проходи, щоб ви могли точно знайти партнерів по команді. Використовуючи нову кнопку механіка, пінг змушував проходити землю, щоб знайти товаришів по команді в тісних місцях, щоб відкрити ваші атакуючі варіанти. Передача з цільовим баланс..
390грн.
GTA 4 Episode From Liberty City | Ps3
Продано
Brand: Playstation 3 Model: GTA 4 Ep From Liberty City / Ps3
GTA 4 Ep From Liberty City / Ps3..
99грн.
Model: HDMI кабель / Wii U / Switch / Xbox 360 / Ps3 / Xbox One / Ps4
Оригінальний кабель для підключення консолей  Wii U / Switch / Xbox 360 / Ps3 / Xbox One / Ps4 до ТВ. Підходить до всіх старих і нових телевізорів, які мають hdmi вхід.Довжина 1.5м - 2.0м...
80грн.
Показано від 1 до 12 з 41 (всього сторінок: 4)