Menu
Your Cart

Wii аксесуари


Brand: Wii Model: Wii To Scart Official Adapter / Wii
Wii To Scart Адаптер Оригінал | Wii..
10грн.
Brand: Wii Model: Wii To HDMI Adapter / Wii
Wii To HDMI Перехідник / Wii / Wii UЦей перехідник дозволяє підключити консоль Wii по HDMI кабелі до телевізора чи монітора. Хороший варіант, якщо в вашому моніторі чи тв нема старого входу на тюльпани. Звук підключається окремим кабелем з 3.5мм аудіо штекером на двох кінцях. Цей кабель в комплект н..
180грн.
Wii TV Екран (Стан B) | Wii
Продано
Brand: Wii Model: Wii TV Screen B / Wii
Wii TV Екран (Стан A) / WiiСтан екрану: ВКолір: білийБлок живлення консолі: такВідео кабель: ні, не обов'язковийОригінальна коробка: ніДодаткові аксесуари: відсутніПрошивка: ніУстановлені ігри: ніКомплект:- екран і блок живлення (сама консоль в комплект не вхо..
250грн.
Sandisk 1Гб Карта Пам'яті Оригінал | Wii | Wii U
Hot Продано
Brand: Wii Model: Sandisk 1GB Memory Card / Wii
Sandisk 1Гб Карта Пам'яті Оригінал | Wii | Wii UСтан: вживана..
50грн.
Зарядний Пристірй Для Wii Remote Віімот | Wii
Hot Продано
Brand: Wii Model: Wiimote Charger / Wii
Зарядний Пристірй Для Wii Remote Віімот / WiiВживанийБлок живлення відсутній. В комплекті тільки сама станція.Батареї  в комплект не входять!..
20грн.
Зарядний Пристірй Для Wii Remote Віімот Energizer | Wii
Hot Продано
Brand: Wii Model: Wiimote Charger Energizer / Wii
Зарядний Пристірй Для Wii Remote Віімот Energizer / WiiВживанийБлок живлення з американською вилкоюБатареї  в комплект не входять!..
50грн.
Brand: Wii Model: F1 Wheel / Wii
Руль F1 Неоригінал / WiiСтан хороший. Є коробка.Віімот в комплект не входить...
80грн.
Wii Gun Пістолет | Wii
Hot Продано
Brand: Wii Model: Wii Gun Unofficial / Wii
Пістолет для ігрової консолі Wii. З його допомогою набагато легше грати в шутери, яких є досить багато для цієї платформи. Пістолет неоригінал. Може відрізнятися від зображеного на фото!..
80грн.
Brand: Wii Model: Ремінець Для Віімоута Пульта Чорний Оригінал (Стан А) / Wii
Ремінець Для Віімоута Пульта Чорний Оригінал / WiiМоже бути двох типів, як на фото. Відправляються рандомно.Стан А - Хороший на  виглядСтан В - Нормальний на вигляд, трохи видно сліди використанняСтан С - Зовні страшний, але не порваний..
20грн.
Brand: Wii Model: Ремінець Для Віімоута Пульта Чорний Оригінал (Стан В) / Wii
Ремінець Для Віімоута Пульта Чорний Оригінал / WiiМоже бути двох типів, як на фото. Відправляються рандомно.Стан А - Хороший на виглядСтан В - Нормальний на вигляд, трохи видно сліди використанняСтан С - Зовні страшний, але не порваний..
15грн.
Brand: Wii Model: Ремінець Для Віімоута Пульта Сірий Оригінал (Стан В) / Wii
Ремінець Для Віімоута Пульта Сірий Оригінал / WiiМоже бути двох типів, як на фото. Відправляються рандомно.Стан А - Хороший на виглядСтан В - Нормальний на вигляд, трохи видно сліди використанняСтан С - Зовні страшний, але не порваний..
10грн.
Brand: Wii Model: Ремінець Для Віімоута Пульта Сірий Оригінал (Стан А) / Wii
Ремінець Для Віімоута Пульта Сірий Оригінал / WiiМоже бути двох типів, як на фото. Відправляються рандомно.Стан А - Хороший на виглядСтан В - Нормальний на вигляд, трохи видно сліди використанняСтан С - Зовні страшний, але не порваний..
15грн.
Показано від 1 до 12 з 53 (всього сторінок: 5)