Menu
Your Cart

Playstation 4


Battlefield 1 | Ps4
Продано
Brand: Playstation 4 Model: Battlefield 1 / Ps4
Випробуйте світанок тотальної війни тільки в Battlefield 1. Прокладіть свій шлях через епічні битви, починаючи від напружених міських боїв в обложеному французькому місті до сильно захищених гірських фортів в італійських Альпах чи несамовитого битв в пустелях Аравії. Відкрийте для себе світ у війні ..
390грн.
Call Of Duty: Advanced Warfare | Ps4
Продано
Brand: Playstation 4 Model: Call Of Duty: Advanced Warfare / Ps4
З новою командою приходить дещо новий напрямок. Хоча Call of Duty: Black Ops II підштовхнув речі до найближчого майбутнього 2025 року, Advanced Warfare продовжує роботу. Гра ставить гравців у футуристичне спорядження Джека Мітчелла. Це майбутнє, де світ був спустошений глобальною атакою, а «Атлас», ..
390грн.
Call Of Duty: Ghosts | Ps4
Продано
Brand: Playstation 4 Model: Call Of Duty: Ghosts / Ps4
Call Of Duty: Ghosts / Ps4..
390грн.
Fifa 16 | Ps4
Продано
Brand: Playstation 4 Model: Fifa 16 / Ps4
FIFA 16 впроваджує революцію. Тепер відтворюйте гострі, гострі проходи, щоб ви могли точно знайти партнерів по команді. Використовуючи нову кнопку механіка, пінг змушував проходити землю, щоб знайти товаришів по команді в тісних місцях, щоб відкрити ваші атакуючі варіанти. Передача з цільовим баланс..
390грн.
Model: HDMI кабель / Wii U / Switch / Xbox 360 / Ps3 / Xbox One / Ps4
Оригінальний кабель для підключення консолей  Wii U / Switch / Xbox 360 / Ps3 / Xbox One / Ps4 до ТВ. Підходить до всіх старих і нових телевізорів, які мають hdmi вхід.Довжина 1.5м - 2.0м...
80грн.
Mafia 3 | Ps4
Продано
Brand: Playstation 4 Model: Mafia 3 / Ps4
Після багатьох років боїв у В'єтнамі Лінкольн Клей знає цю істину: сім'я - це не той, з ким ти народився, а той, за кого ти помреш. Коли його сурогатна сім'я, чорна мафія, була знищена італійською мафією, Лінкольн будує нову сім'ю і прокладає шлях помсти військового рівня через відповідального мафіо..
390грн.
Brand: Playstation 3 Model: Micro Usb Cable / Ps Vita / Ps4 / Xbox One / PC
Micro Usb кабель Мікро Юсб / Ps Vita / Ps4 / Xbox One / PCСтан: БУДовжина: 80см - 1.2мТаким кабелем ви зможете зарядити свій Ps4 або Xbox One геймпад. Також від підійде для зарядки деяких батарей Xbox One і підключення будь-яких пристроїв до ПК та інших консолей, якщо в них є такий вихід. ..
40грн.
Star Wars Battlefront | Ps4
Продано
Brand: Playstation 4 Model: Star Wars Battlefront / Ps4
Star Wars Battlefront / Ps4..
390грн.
Tom Clancy`s The Division | Ps4
Продано
Brand: Playstation 4 Model: Tom Clancy`s The Division / Ps4
Tom Clancy`s The Division / Ps4..
390грн.
Model: Power Cable UK / Ps1 / Ps2 / Ps3 / Ps4 / Xbox One
Кабель для підключення консолей  Ps1 / Ps2 / Ps3 / Ps4 / Xbox One  до мережі. Підходить до всіх консолей зі списку. А також до ТВ та іншої електроніки.Вилка англійська, тому потрібен буде перехідник на нашу.Довжина 1.5м - 2.0м...
50грн.
Показано від 1 до 12 з 13 (всього сторінок: 2)